Вкрав гроші з ремонту укриттів у багатоповерхівках Бучі — на Київщині судитимуть підрядника | Кримінал

За процесуального керівництва Бучанської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно директора товариства за фактами заволодіння бюджетними коштами, службового підроблення та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом.

За даними слідства, упродовж 2022 року з товариством з обмеженою відповідальністю укладено договори з поточного ремонту чотирьох споруд цивільного захисту в багатоквартирних житлових будинках міста.

Однак, передбачені проєктно-кошторисною документацією ремонтні роботи підрядник виконав неякісно, не в повному обсязі, а також суттєво завищив їх вартість та кількість використаних матеріалів у звітних документах.

Внаслідок цього товариство отримало на свої рахунки понад пів мільйона гривень бюджетних коштів, якими директор розпорядився на власний розсуд.

Стосовно інженера технагляду комунального підприємства, який належним чином не перевірив ремонтні роботи та погодив документацію з недостовірними відомостями, обвинувальний акт розглядається в суді. Йому інкриміновано службову недбалість.

Також прокуратура вживає заходи щодо відшкодування завданих територіальній громаді збитків шляхом подання відповідного позову в інтересах держави.

За матеріалами Київської обласної прокуратури